גם את זה לא תראו בתקשורת העברית #3

כשירות ציבורי למי שיש אומץ לראות את האמת, כך נראית שגרת היום יום הממומנת מכספי המיסים הישראלים ומוגנת בחסותם – ואשר אותה מסתירה התקשורת הישראלית מצופיה, בעיקר מטעמים כלכליים (ישראלים-יהודים לא אוהבים לראות את זה). הסרטונים הבאים כולם מתארים פעולות טרור (כלומר, אלימות מזוינת כלפי תושבים לצורך מטרה פוליטית) בחסות ומטעם מדינת ישראל. כולן צולמו בחודשיים-שלושה האחרונים בגדה המערבית. אני מתריע מראש שהאמת שמובאת כאן מאוד לא נעימה, והתמונות הבאות הופכות את הבטן של מי שיש לו ילדים ו/או לב, (במיוחד מפני שישנו כרגע קמפיין מתמשך, עז ופחדני לתקיפה ומעצר של ילדים פלסטינים.) אבל, אין ברירה: אני מאמין שכדי למנוע זוועות כאלו, וכמובן גם את הבעיות החברתיות, הפסיכולוגיות והביטחוניות שהביריונות שלהלן יוצרת, אין דרך זולת להראות לאזרחים ולעולם את האמת העירומה.

בלי שהצופים ירימו קול צעקה: לכל התוקפים הישראלים שלום, והם לא צפויים לתת את הדין, ובמשמעות ובאחריות של מעשיהם נישא כולנו.

ולסיום, תמונות של הילד הכלוא(!) טארק אבו חדיר כפי שהובא לבית המשפט הצבאי אחרי שנציגי החוק ו"הצדק" של הצבא המוסרי הישראלי, פיצצו את פניו (ואחת מלפני):

tarik1tarik2tarik3

ללקט הקודם
ללקט הראשון
על סוריה
עוד משהו

פוסט זה פורסם בקטגוריה +כול הנושאים. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.